Zajęcia otwarte dla rodziców

Zapraszamy rodziców na zajęcia otwarte:

grupa I

21 maja  godz. 9:30  "Wykorzystanie dywanu Tuputan - zabawy ruchowe", E. Giętkowska

21 maja godz. 13:00 "Gimnastyka dla buzi i języka", logopeda K. Kłobus

23 maja godz. 12:45 "Mama i tata", język angielski D. Wasiłek

5 czerwca godz. 9:30 "Teatrzyk pudełkowy - Złotowłosa i trzy niedzwiadki", E. Sitarz

grupa II

27 kwietnia godz. 9:30 "Zajęcie prezentujace elementy metody Montessori - Barwne Tabliczki", A. Kobierska

8 maja godz. 9:30 "Metoda Dobrego Startu - Trzy kurki", A. Jaworska

17 maja godz. 9:30 "Zajęcie literackie na podstawie opowiadania U. Piotrowskiej "Porządki w bocianim gnieździe", A. Skoneczna

23 maja godz. 13:00 "Mama i tata", D. Wasiłek

grupa III

15 maja  godz. 9:30 "Zajęcie umuzykalniające wg metody Batii Strauss", I. Gliniak, M. Dębczak-Biernacik

24 maja godz. 9:30 "Zajęcie plastyczne - mapa Polski", A. Sadowska

24 maja godz. 13:00 "Tom i Keri", D. Wasilek

Dzień Mamy i Taty

We wtorek 22.05.2018r. zapraszamy rodziców na uroczystość z okazji ich święta

• gr.I godz.15.00
  • gr.II godz.15.45
  • gr.III godz. 16.15

Podsumowanie projektu badawczego "Instrumenty" gr.III

W poniedziałek 04.06.2018r. o godz.16.00 zapraszamy rodziców dzieci gr.III na podsumowanie projektu "Instrumenty".

Festyn Rodzinny

W czwartek 07.06.2018r. od godz.17.00  będziemy się wspólnie bawić na Festynie Rodzinnym. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców.

Festyn "Ulica Integracyjna"

W sobotę 09.06.2018 roku na skwerze między ul. Deotymy a ul. Brożka odbędzie się festyn "Ulica Integracyjna". Zapraszamy całe rodziny.

• godz. 9.00 - msza święta w kościele - dzieci z naszego przedszkola będą niosły kwiaty w procesji z darami
  • od godz.10.00 - nadanie nazwy "Skwer Integracji", występy na scenie, stoiska
  • godz.11.30 - występ gr.III na scenie

Uroczyste Zakończenie Roku

Zapraszamy rodziców na Uroczystość Zakończenia Roku

• gr.III - w poniedziałek 18.06.2018r. godz.16.00
  • gr.II - we wtorek 19.06.2018r. godz.16.00

Informacje dla rodziców dzieci przyjętych w rekrutacji na rok 2018/2019

Dnia 24.05.2018 r. o godz. 12:45 zapraszamy rodziców i dzieci na teatrzyk "Wesołe mrówki".

Dnia 25.06.2018 r. o godz. 16:30 zapraszamy rodziców na zebranie informacyjne.

Głosujemy na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną !

Drodzy rodzice grupa III bierze udział w plebiscycie "Najsympatyczniejsze grupy przedszkolne" organizowanym przez gazetę naszemiasto. Głosujemy wysyłając SMS na numer 72355 o treści PGP.149 w terminie od 19.04.do 21 05. 2018 r. Koszt wysłanego SMS 2,46 zł. Zwycięstwo w pleciscycie gwarantuje nagrody dla całego przedszkola.
Nominowane są także dwie nauczycielki z naszego przedszkola: Ewa Giętkowska  grupa I oraz Marzena Dębczak-Biernacik grupa III.

Wyniki Wielkanocnego Kiermaszu

Z radością informujemy, że podczas wielkanocnego kiermaszu zostało zebranych 1320 zł. Pieniądze zostaną przekazane na konto Ośrodka Rehabilitacyjnego dla jeży "Jerzy dla Jeży" - 32 głosy. Dwie pozostałe fundacje uzyskały: fundacja "Zdążyć z pomocą" - 26 głosów, fundacja Towarzystwa Przyjaciół Szalonego Wózkowicza - 16 głosów. Wszystkich bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w następnym kiermaszu.

Wielka Zbiórka Książek 2018

Zapraszamy do udzialu w IV edycji Wielkiej Zbiórki Książek, która odbędzie się w naszym przedszkolu  dniach 23.04.-20.05. 2018 r. Książki powinny być w dobrym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (0-100 lat), wydane po 2000 roku.

XIII edycja Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

Drodzy rodzice w ramach XIII edycji WIE zgłoszony przez nas projekt "Herbatka u Dziadka" uzyskał pozytywną akceptację i  otrzymaliśmy dofinansowanie na jego realizację z budżetu m.st. Warszawy. Celem projektu jest kształtowanie u dzieci postawy patriotycznej: poznanie symboli i tradycji narodowych, pojęć "Polska", "Ojczyzna", "Niepodległość" oraz przybliżenie postaci Józefa Piłsudskiego. Projekt będzie realizowany w roku szkolnym 2018/2019 w grupie II od września do listopada.

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Projekt "Niepodległa"

Drodzy rodzice w grupie III od listopada 2017 r.  przez cały następny rok, będzie realizowany projekt "Niepodległa" pod patronatem Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem projektu jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie w atrakcyjnej i przystępnej formie polskich symboli narodowych.

Projekt "Najmłodsi w Europie"

Drodzy rodzice od lutego do czerwca 2018 r. w grupie III będzie realizowany ze środków unijnych projekt "Najmłodsi w Europie". Celem głównym projektu jest kształtowanie u dzieci poczucia tożsamości narodowej i europejskiej.

/sites/default/files/media_files/dokumenty/opis_projektu_najmlodsi_w_europie.pdf

Dyżur wakacyjny

W roku szkolnym 2017/2018 dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie od 16 lipca do 27 lipca.

Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny

/sites/default/files/media_files/dokumenty/harmonogram_dla_rodzicow_zapisy_dyzury_wakacyjne_2018.pdf

Od 30 kwietnia godz. 9:00 do 14 maja br. do godz. 15:00 pod adresem: warszawa-dyzury.pzo.edu.pl zostanie włączona dla rodziców możliwość wprowadzania wniosków na dyżur wakacyjny.

Jadłospis - 21.05-25.05.2018