Spotkanie dzieci z grupy II i III

Dnia 18 grudnia o godz. 9:30 dzieci z grupy II i III spotykają się z przedstawicielami Towarzystwa Szalonych Wózków, rozmowy na temat Edukacji Włączającej na rzecz Osób z niepełnosprawnościami.

Spotkanie Bożonarodzeniowe

Dnia 17 grudnia 2018 r. o godz. 16:30 zapraszamy wszystkich  rodziców na Wieczór Wigilijny. Spotkanie rozpocznie przedstawienie  w wykonaniu dzieci i rodziców, będziemy też wspólnie kolędować, dzielić się opłatkiem przy wigilijnym stole.

Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych

Dnia 14 grudnia w naszym przedszkolu odbędzie się kiermasz ozdób nawiązujących do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na fundację KENYA ASANTE SANA POLSKA. Zachęcamy rodziców i dzieci do wykonania  ozdoby i przekazania jej na kiermasz. Dziękujemy za udział.

Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie II i III

Dnia 14 grudnia 2018 r. o godz. 9:45 zapraszamy rodziców dzieci z grupy III na zajęcie otwarte, nauczyciel Agnieszka Kobierska

Dnia 19 grudznia 2018 r. o godz. 13:00 zapraszamy rodziców z grupy II na zajęcia otwarte, nauczyciel j. angielskiego Dawid Wasiłek

Dnia 19 grudznia 2018 r. o godz. 13:30 zapraszamy rodziców z grupy III na zajęcia otwarte, nauczyciel j. angielskiego Dawid Wasiłek

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Damian Jurach

kontakt: damian.jurach@cns.com.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Projekt "Niepodległa"

Drodzy rodzice w grupie III od listopada 2017 r.  do listopada 2018 r. realizowany jest projekt "Niepodległa" pod patronatem Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem projektu jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie w atrakcyjnej i przystępnej formie polskich symboli narodowych.

Jadłospis - 03.12-07.12.2018