Dni Adaptacyjne dla dzieci przyjętych w rekrutacji na rok 2018/2019

W dniach 30 i 31 sierpnia o godz. 10:00-12:00 zapraszamy dzieci przyjęte w rekrutacji na rok 2018/2019 na "Dni Adaptacyjne".

/sites/default/files/media_files/dokumenty/list_do_rodzicow_0.pdf

Wyniki Wielkanocnego Kiermaszu

Z radością informujemy, że podczas wielkanocnego kiermaszu zostało zebranych 1320 zł. Pieniądze zostaną przekazane na konto Ośrodka Rehabilitacyjnego dla jeży "Jerzy dla Jeży" - 32 głosy. Dwie pozostałe fundacje uzyskały: fundacja "Zdążyć z pomocą" - 26 głosów, fundacja Towarzystwa Przyjaciół Szalonego Wózkowicza - 16 głosów. Wszystkich bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w następnym kiermaszu.

XIII edycja Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

Drodzy rodzice w ramach XIII edycji WIE zgłoszony przez nas projekt "Herbatka u Dziadka" uzyskał pozytywną akceptację i  otrzymaliśmy dofinansowanie na jego realizację z budżetu m.st. Warszawy. Celem projektu jest kształtowanie u dzieci postawy patriotycznej: poznanie symboli i tradycji narodowych, pojęć "Polska", "Ojczyzna", "Niepodległość" oraz przybliżenie postaci Józefa Piłsudskiego. Projekt będzie realizowany w roku szkolnym 2018/2019 w grupie II od września do listopada.

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Projekt "Niepodległa"

Drodzy rodzice w grupie III od listopada 2017 r.  przez cały następny rok, będzie realizowany projekt "Niepodległa" pod patronatem Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem projektu jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie w atrakcyjnej i przystępnej formie polskich symboli narodowych.

Projekt "Najmłodsi w Europie"

Drodzy rodzice od lutego do czerwca 2018 r. w grupie III będzie realizowany ze środków unijnych projekt "Najmłodsi w Europie". Celem głównym projektu jest kształtowanie u dzieci poczucia tożsamości narodowej i europejskiej.

/sites/default/files/media_files/dokumenty/opis_projektu_najmlodsi_w_europie.pdf

Dyżur wakacyjny

W roku szkolnym 2017/2018 dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie od 16 lipca do 27 lipca.

Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny

/sites/default/files/media_files/dokumenty/harmonogram_dla_rodzicow_zapisy_dyzury_wakacyjne_2018.pdf

Od 30 kwietnia godz. 9:00 do 14 maja br. do godz. 15:00 pod adresem: warszawa-dyzury.pzo.edu.pl zostanie włączona dla rodziców możliwość wprowadzania wniosków na dyżur wakacyjny.

Jadłospis - 16.07-20.07.2018