Zasady wnoszenia opłat za przedszkole w roku szkolnym 2018/2019:

1. Świadczenia udzielane przez Przedszkole są nieodpłatne w zakresie nauczania, wychowania i opieki nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat w godzinach od 7:00 do 17:00.
  2. Wysokość opłat za świadczenia z zakresu wychowania i nauczania realizowanego zgodnie z podstawę programową wychowania  przedszkolnego ustala się zgodnie z wytycznymi zawartymi w uchwale NR XLIX/1205/2017 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 25 maja 2017 r. w sprawie opłat za bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.
  3. Przedszkole zapewnia odpłatne wyżywienie dla dzieci. Istnieje możliwość korzystania z 1,2 lub 3 posiłków. Stawka żywieniowa wynosi 8.50 zł., w tym śniadanie stanowi 30%, obiad 50%, podwieczorek 20% stawki żywieniowej.
  4. Jeżeli rodzice/opiekunowie prawni chcą aby ich dziecko korzystało tylko z dwóch posiłków dziennie, muszą złożyć taką  deklarację na piśmie do dyrektora placówki. Brak takiego dokumentu jest jednoznaczną zgodą na trzy posiłki.
  5. Zmiana deklaracji dotycząca ilości posiłków może nastąpić w trakcje miesiąca objętego zniżką ze skutkiem od pierwszego dnia następnego miesiąca.
  6.  Dopuszcza się możliwość zwrotu opłaty za pierwszy dzień nieobecności, gdy nieobecność dziecka zostanie zgłoszona  dzień wcześniej, najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 9:00.
  7. Opłaty za wyżywienie wnosi się z góry w okresach miesięcznych nie później niż do 15-go każdego miesiąca.
  8. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, opłaty nie pobiera się.
  9. Informacja o wyznaczonych terminach pobierania opłat wywieszana jest na tablicy ogłoszeń.
  10. W przedszkolu przygotowywane są posiłki dla dzieci z dietami żywieniowymi.
  11. Wniosek o przygotowanie posiłków pozbawionych alergenu rodzice/prawni opiekunowie składają dyrektorowi przedszkola. Do wniosku rodzice zobowiązani są do przedłożenia zaświadczenia lekarskiego wystawionego przez lekarza alergologa o stwierdzonej u dziecka alergii pokarmowej lub chorobie wymagającej indywidualnej diety.
  12. Wpłaty za posiłki można dokonać przelewem na wskazany rachunek:

żywienie – 17103015080000000550504057

Dzienna stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi:
za trzy posiłki – 8, 50 zł

za dwa posiłki – 6, 80 zł

Nieobecność dziecka można zgłosić osobiście lub telefonicznie (22 836 40 73) w godzinach 7:30.00 - 9.00.

Dzieci są ubezpieczone w NAU Razem Korzystniej na 1674 000 zł. Składka za cały rok szkolny 2017/2018 wynosi 37 zł.