3 lipca, 2024

Z życia przedszkola

Bezpieczny Przedszkolak na wakacjach- spotkanie ze Strażniczką Miejską.

Chociaż Starszaki to mądre Dzieciaki i po trzech  latach edukacji przedszkolnej wiedzą już bardzo dużo , to wcale nie nudziły się 3 lipca podczas kolejnego  spotkania z bardzo lubianą przez wszystkich Strażniczką Miejską. Przypomniała Ona dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku wakacyjnego nad wodą. Imponująca wiedza Naszego Eksperta  i ogromna cierpliwość do chcących się podzielić swoimi spostrzeżeniami przedszkolaków zaprocentowała  zainteresowaniem dzieci i zapamiętaniem przez nich ważnych dla ich zdrowia i życia zasad. A już mniej zobowiązujące rozmowy z Gościem  podczas kolorowania tematycznych obrazków  ośmieliły dzieci do zadawania wielu kolejnych pytań , przez co utrwaliły przekazane wcześniej  informacje. Zaopatrzone w tak ważną wiedzę Starszaki na pewno spędzą wspaniałe wakacje , a potem  całe i zdrowe zaczną nowy rozdział w życiu- już w szkole:)