Rodzice dzieci z grupy I,II,III

W dniach 22.06 - 30.06.2020 r. w godzinach od 9:00-16:00 zapraszamy rodziców dzieci nie uczęszczajacych do przedszkola w okresie podwyższonego reżimu sanitarnego po odbiór pozostawionych rzeczy dziecka.

Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego do orgaznizacji opieki przedszkolnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

wytyczne przeciwepidemiczne gis dla przedszkoli i żłobków - aktualizacja.pdf

Informacja dla Rodziców

Z psychologiem Panią Grażyną Dorodzińską z Zespołu Poradni Pstchologiczno-Pedagogicznej nr 1 opiekującym się przedszkolem mogą się Państwo kontaktować pod numerem telefonu:

22 631 08 23 lub 22 631 5 7 73 w poniedziałki w godzinach od 12:00 -16:00 i czwartki od 9:00 - 13:00.

Drodzy Rodzice zachęcamy do przeczytania!!!

Jak zachęcić dzieci do noszenia maseczek.pdf

Opieka  wakacyjna w roku  2020

W roku 2020 opieka wakacyjna w naszym przedszkolu będzie organizowana w terminie od 20 lipca  do 31 sierpnia 2020 r. Szczegółowe informacje są  zamieszczane w zakładce "Rekrutacja".

Bezpieczna Szkoła

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z dokumentem "Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów" opracowanym w ramach prac Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokument jest zbiorem rekomendacji i wytycznych dotyczących problematyki zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w środowisku szkolnym i przedszkolnym.

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Jadłospis - 18-22.05.2020