Ogłoszenia

Dzień otwarty dla dzieci i rodziców aplikujących do przedszkoli w roku szkolnym 2023/2024

Dnia 2 marca 2023 r. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci i rodziców/opiekunów prawnych do naszego przedszkola na Dzień Otwartych Drzwi. Przyjdźcie wraz z dziećmi, aby w atmosferze wspólnej zabawy obejrzeć  nasze przedszkole. Poznacie naszych nauczycieli i metody pracy. Spędzicie z nami trochę czasu, co pomoże Wam w wyborze przedszkola. Ze względów higienicznych i w trosce o zdrowie naszych podopiecznych prosimy o zabranie dla dzieci obuwia na zmianę.

Dzień Babci i Dziadka

Zapraszamy kochane  Babcie i Dziadków do naszego przedszkola na program artystyczny  przygotowany przez Wasze Wnuki i Wnuczki:

dnia 8 lutego 2023 r. o godz. 16:00 grupa II

dnia 9 lutego 2023 r. o godz. 16:00 grupa III

dnia 10 lutego 2023 r. o godz. 15:30 grupa I

 Dyżury nauczycieli/specjalistów

Wścieklizna - warto przeczytać !

plakat dzikie_zwierzęta wścieklizna.pdf

ZNÓW POMAGAMY KENII !

Jesteśmy proekologiczni !!!

W ogródku przedszkolnym w każdy piątek będzie udostępniona  zgniatarka do butelek i puszek. Jest zamontowana na ogrodzeniu w pobliżu drzwi wejściowych. W tym dniu każdy przedszkolak może przynieść jedną plastikową butelkę (od 0,25 do 0,5 litra) lub puszkę po napoju. Zgnieść i wrzucić do żółtego kosza na odpady plastikowe.

Zachęcamy do włączenia się w nasze działania proekologiczne.

1% na podatku przekaż na nasze przedszkole

Zachęcamy Rodziców do przekazania 1% swojego podatku na rzecz dzieci z naszego przedszkola. W zeznaniu podatkowym należy wpisać: SPM "MŁODZIEŻ pOLSKA"  na rzecz Przedszkola Integarcyjnego nr 209 KRS 000015615

Drodzy Rodzice zachęcamy do przeczytania!!!

Jak zachęcić dzieci do noszenia maseczek.pdf

Bezpieczna Szkoła

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z dokumentem "Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów" opracowanym w ramach prac Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokument jest zbiorem rekomendacji i wytycznych dotyczących problematyki zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w środowisku szkolnym i przedszkolnym.

https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl. 

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

http://www.kuratorium.waw.pl/ftp/Mazowiecki_Informator_dla_Rodzicow_i_Op...

Jadłospis

Jadłospis --20.03-24.03.2023