Zebranie dla rodziców dzieci z grupy III

Dnia 5 lutego 2020 r. zapraszamy rodziców dzieci z grupy III na spotkanie dotyczące rekrutacji do oddziałów "zerówkowych". Podczas spotkania przedstawiciele pobliskich szkół podstawowych zapoznają państwa z ofertą edukacyjną oraz odpowiedzą na pytania. Będzie także możliwość porozmawiania z panią psycholog Grażyną Dorozińską z Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1.

Dyżur wakacyjny w roku  2020

W roku 2020 dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie organizowany w terminie od 10  do 31 sierpnia 2020 r. Szczegółowe informacje są  zamieszczane w zakładce "Rekrutacja".

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 23 stycznia 2020 r. zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków do naszego przedszkola na uroczyste świętowanie i skromny poczęstunek:

grupa I godz. 15:30

grupa II godz. 16:00

grupa III godz. 16:30

Zajecia otwarte dla rodziców w grupie II i III

W grupie II:

w dniu 27 listopada 2019 r. "Urządzenia elektryczne" nauczyciel Dawid Wasiłek

6 grudnia 2019 r. "Ozdoby świąteczne" nauczycielka Agnieszka Kobierska

10 stycznia 2020 r. " Prezent dla Babci i Dziadka" nauczycielka Agnieszka Kosakowska

w grupie III:

28 listopada 2019 r. "Urządzenia elektryczne" nauczyciel Dawid Wasiłek

3 grudnia 2019 r. "Metoda Dobrego Startu" nauczcielka Renata Rychlica

17 stycznia 2020 r. "Zabawy zimowe" nauczycielka Ewa Giętkowska

Bezpieczna Szkoła

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z dokumentem "Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów" opracowanym w ramach prac Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokument jest zbiorem rekomendacji i wytycznych dotyczących problematyki zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w środowisku szkolnym i przedszkolnym.

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Jadłospis - 20-24.01.2020