Informacje dla rodziców dzieci rozpoczynajacych edukację przedszkolną w roku szkolnym 2019/2020

Dnia 6 czerwca 2019 r. o godz. 11:45 zapraszamy dzieci i rodziców na "Zabawy muzyczne" - spotkanie poprowadzi grupa artystów.

W dniach 17 czerwca 2019 r. o godz. 17:00,  18 czerwca 2019 r. o godz. 16:00, 19 czerwca 2019 r. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci i rodziców na dni adaptacyjne. Prosimy przynieść dla dzieci obuwie na zmianę.

Dnia 24 czerwca 2019 r. o godz.17: 00 zapraszamy rodziców na zebranie informacyjne. Na spotkanie zapraszamy  rodziców bez dzieci.

Święto Mamy i Taty!

Dnia 22  maja 2019 r. zapraszay mamy i tatusiów na uroczyste świętowanie ich święta:

- grupa I godz. 15:30

- grupa II godz. 16:00

- grupa III 31 maja o godz. 16:00

Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie I

Dnia 23 maja 2019 r. o godz. 9:30 pani M.Dębczak - Biernacik  zaprasza na zajęcie otwarte z wykorzystaniem elementów  metody Montessori .

Festyn w naszym przedszkolu

Dnia 4 czerwca 2019 r. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci i rodziców na przedstawienie tetralne przygotowane przez  "TEATR RODZICÓW" . Gwarantujemy także dobry poczęstunek i wesołą zabawę na świeżym powietrzu.

Pożegnanie Starszaków

Dnia 10 czerwca 2019 r. o godz. 16:30 zapraszamy rodziców na uroczyste pożegnanie dzieci z grupy III.

Wyniki kiermaszu wielkanocnego

W dniu 18 kwietnia 2019 r. komisja w składzie: M. Dębczak-Biernacik, R. Rychlica, A. Jaworska przeliczyła pieniądze zebrane podczas kiermaszu, zebrana kwota to 1334,96 zł. Przeliczone zostały też głosy oddane na trzy wybrane prze grupy przedszkolne fundacje:

- Schronisko dla bezdomnych psów "Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych" -  44 głosy

- Fundacja "Nasza Ziemia" - 7 głosów

- Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" - 13 głosów.

Pieniądze zostaną przekazane na Schronisko dla bezdomnych psów "Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych", największa ilość oddanych głosów .

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za aktywny udział.

Wielka Zbiórka Książek

W dniach 23 kwietnia do 26 maja 2019 r. odbędzie się zbiórka książek, które zostaną przekazane do szpitali, domów dziecka, hospicjów, domów pomocy itp. Zbieramy książki wydane po 2000 roku, w dobrym stanie technicznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie zbieramy czasopism, podręczników, słowników i encyklopedii. Zachęcamy wszystkich rodziców i dzieci do wzięcia udziału, cel jest ważny.

Projekt WIE w grupie III

W terminie od 01.03.2019 r. do 30.06.2019 r. w grupie III będzie realizowany projekt "Przygoda z naturą - Przedszkolak z PI 209 strażnikiem i miłośnikiem przyrody". Projekt ten został napisany przez  panią Alicję Jaworską  w ramach Warszawskich Inicjatyw  Edukacyjnych.

Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych

Dnia 14 grudnia w naszym przedszkolu odbył się kiermasz ozdób nawiązujących do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze w kwocie 1264,00 zł zostaną przekazane na fundację KENYA ASANTE SANA POLSKA.  Dziękujemy za udział.

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Jadłospis - 06.05-10.05.2019