Kiermasz ozdób wielkanocnych i innych...

Dnia 12 kwietnia 2019 r. zapraszamy do udziału w kiermaszu. Zbieramy pieniądze na wybraną przez wszystkie dzieci fundację. Zapraszamy rodziców, osoby bliskie dzieciom do przyłączenia się do się do naszej akcji - można np. wykonać  pracę w domu i przeznaczyć ją na kiermasz.

Wielka Zbiórka Książek

W dniach 23 kwietnia do 26 maja 2019 r. odbędzie się zbiórka książek, które zostaną przekazane do szpitali, domów dziecka, hospicjów, domów pomocy itp. Zbieramy książki wydane po 2000 roku, w dobrym stanie technicznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie zbieramy czasopism, podręczników, słowników i encyklopedii. Zachęcamy wszystkich rodziców i dzieci do wzięcia udziału, cel jest ważny.

Projekt WIE w grupie III

W terminie od 01.03.2019 r. do 30.06.2019 r. w grupie III będzie realizowany projekt "Przygoda z naturą - Przedszkolak z PI 209 strażnikiem i miłośnikiem przyrody". Projekt ten został napisany przez  panią Alicję Jaworską  w ramach Warszawskich Inicjatyw  Edukacyjnych.

Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych

Dnia 14 grudnia w naszym przedszkolu odbył się kiermasz ozdób nawiązujących do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze w kwocie 1264,00 zł zostaną przekazane na fundację KENYA ASANTE SANA POLSKA.  Dziękujemy za udział.

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

http://www.kuratorium.waw.pl/ftp/Mazowiecki_Informator_dla_Rodzicow_i_Op...

Jadłospis

Jadłospis - 25.03-29.03.2019