Zajęcie otwarte w grupie II i III

Dnia 16 stycznia 2019 r. zapraszamy na zajęcie otwarte z j. angielskiego  nauczyciel prowadzący Dawid Wasiłek:

grupa II - godz. 13:00

grupa III - godz. 13:30

Zebranie w grupie I

Z powodu absencji pani nauczycielki z grupy I, odwołane zostało zebranie w dniu 16 stycznia. Zebranie zostanie zorganizowane w późniejszym terminie. Przepraszamy.

Zebranie rodziców dzieci z grupy III

Dnia 21 styczna 2019 r. o godz. 17:00 zapraszamy rodziców na zebranie z udziałem Pani psycholog G. Dorozińskiej z Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1. Tematem spotkania będzie dojrzałość szkolna dziecka sześcioletniego. Zapraszamy wszystkich rodziców, prosimy o zaplanowanie opieki, przybycie bez dzieci.

Spotkanie z Babciami i Dziadkami

Dnia 23 stycznia  2019 r. zapraszamy Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka:

grupa I godz. 15:30

grupa II godz. 16:00

grupa III godz. 16:30

Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych

Dnia 14 grudnia w naszym przedszkolu odbył się kiermasz ozdób nawiązujących do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Zebrane pieniądze w kwocie 1264,00 zł zostaną przekazane na fundację KENYA ASANTE SANA POLSKA.  Dziękujemy za udział.

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Jadłospis - 14.-18.01.2019