Warsztaty profilaktyczne dla Rodziców w ramach "SZKOŁY ŚWIADOMEGO RODZICA"

Dnia 12 pażdziernika  2022 r. zapraszamy Rodziców dzieci z grupy I,II,III na warsztaty o tematyce "Jak wyznaczać granice?". Szkolenie będzie prowadzone przez specjalistów ze Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i Młodzieży na Woli.

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 16 listopada 2022 r. o godz. 15:30 zapraszamy Rodziców dzieci z grupy I na uroczystość "Pasowanie na Przedszkolaka"

Dyżury nauczycieli/specjalistów

Wścieklizna - warto przeczytać !

plakat dzikie_zwierzęta wścieklizna.pdf

ZNÓW POMAGAMY KENII !

Jesteśmy proekologiczni !!!

W ogródku przedszkolnym w każdy piątek będzie udostępniona  zgniatarka do butelek i puszek. Jest zamontowana na ogrodzeniu w pobliżu drzwi wejściowych. W tym dniu każdy przedszkolak może przynieść jedną plastikową butelkę (od 0,25 do 0,5 litra) lub puszkę po napoju. Zgnieść i wrzucić do żółtego kosza na odpady plastikowe.

Zachęcamy do włączenia się w nasze działania proekologiczne.

1% na podatku przekaż na nasze przedszkole

Zachęcamy Rodziców do przekazania 1% swojego podatku na rzecz dzieci z naszego przedszkola. W zeznaniu podatkowym należy wpisać: SPM "MŁODZIEŻ pOLSKA"  na rzecz Przedszkola Integarcyjnego nr 209 KRS 000015615

Drodzy Rodzice zachęcamy do przeczytania!!!

Jak zachęcić dzieci do noszenia maseczek.pdf

Bezpieczna Szkoła

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z dokumentem "Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów" opracowanym w ramach prac Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokument jest zbiorem rekomendacji i wytycznych dotyczących problematyki zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w środowisku szkolnym i przedszkolnym.

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

Jadłospis -03-07.10.2022