Pomóżmy pupilom ze zchroniska

Przerwa w dostawie gazu

W dniu 16 grudnia 2022 r.  nastąpi przerwa w dostawie gazu spowodowana pracami techniczny. W tym dniu zapewnimy dzieciom wszystkie posiłki, jedynie obiad będzie bez zupy - tylko drugie danie.

Zajęcia otwarte dla rodziców

Dnia 15 listopada 2022 r. o godz. 9:45 zapraszamy do grupy III na zajęcie "Metoda Batii Strauss -  opracowanie rytmiczne, taneczne i instrumentalne utworu "Jesień" A.L. Vivaldiego. Prowadząca pani Ewa Giętkowska.

Dnia 15 listopada 2022 r. o godz. 9:30 zapraszamy do grupy II na zajęcie matematyczne. Prowadząca pani Agnieszka Kosakowska.

Dnia 21 listopada 2022 r. o godz. 11:45 zapraszamy do grupy II oraz o godz.12:15 do grupy III na zajęcia j. angielski. Prowadzący pan Dawid Wasiłek.

Dnia 23 listopada 2022 r. o godz. 9:30 zapraszamy do grupy II na zajęcie o emocjach " Ja i moi koledzy". Prowadząca pani Agnieszka Kobierska.

Dnia 5 grudnia 2022 r. o godz. 11:00 zapraszamy do grupy III na zajęcie "W świątecznym nastroju - ozdoby bożonarodzeniowe". Prowadząca pani Renata Rychlica.

Dnia 6 grudnia 2022 r. o godz. 9:30 zapraszamy do grupy II na zajęcie "Mikołaj - świąteczne zabawy". Prowadząca pani Iwona Osińska.

Dnia 14 grudnia 2022 r. o godz. 9:30 zapraszamy do grupy II na zajęcia logopedyczne z cyklu "Gimnastyka buzi i języka". Prowadząca pani Joanna Żołopa.

Warsztaty dla rodziców i dzieci

Dnia 7 grudnia 2022 r. o godz. 16:00 zapraszamy rodziców i dzieci z grupy II na warsztaty bożonarodzeniowe.

Dnia 9 grudnia 2022 r. o godz. 16:00 zapraszamy rodziców i dzieci z grupy I na warsztaty bożonarodzeniowe.

Rodzice i dzieci będą mogli wykazać się pomysłowością  i kreatywnością podczas tworzenia ozdób choinkowych.

Spotkanie Jasełkowe

Dnia 14 grudnia 2022 r. o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich rodziców na pełne radości i ciepła spotkanie jasełkowe przygotowane przez dzieci z wszystkich grup oraz na poczęstunek wigilijny.

Dyżury nauczycieli/specjalistów

Wścieklizna - warto przeczytać !

plakat dzikie_zwierzęta wścieklizna.pdf

ZNÓW POMAGAMY KENII !