Ogłoszenia

Psychologiczne Centrum Wsparcia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do włączenia się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze Przedszkole założyło eSkarbonkę do której mogą Państwo dorzucić swoje wpłaty. Klikając w link mogą Państwo wybrać kwotę, która automatycznie zasili konto WOŚP. Wpłaty można dokonać do 31.01.2021r. 

https://eskarbonka.wosp.org.pl/dghyx1

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę. 

 

Zbiórka karmy dla zwierząt

Dziękujemy wszysykim dzieciom i Rodzicom za aktywny udział w  zbiórce darów  dla piesków przebywajacych w schronisku w Celestynowie oraz dla innych znajdujących się pod opieką Straży Miejskiej zwierząt.

Zdjęcia z przekazania darów są zamieszcone w zakładce "Galeria".

Drodzy Rodzice zachęcamy do przeczytania!!!

Jak zachęcić dzieci do noszenia maseczek.pdf

Bezpieczna Szkoła

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z dokumentem "Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów" opracowanym w ramach prac Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokument jest zbiorem rekomendacji i wytycznych dotyczących problematyki zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w środowisku szkolnym i przedszkolnym.

https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl. 

Inspektor Ochrony Danych

Ochroną danych osobowych w naszym przedszkolu zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Pan Bogdan Santorek

kontakt:  iod@dbfo-wola.waw.pl

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Celem publikacji jest przekazanie rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące.

http://www.kuratorium.waw.pl/ftp/Mazowiecki_Informator_dla_Rodzicow_i_Op...

Jadłospis

Jadłospis - 18-22.01.2021