25 czerwca, 2023

Z życia przedszkola

Pożegnanie przedszkola w grupie 3.

Okrzyki podziwu, poczucie dumy, westchnienia ulgi z dobrze wykonanego występu, łzy wzruszenia ,  salwy śmiechu i wiele, wiele innych emocji towarzyszyło wszystkim uczestnikom wielkiego wydarzenia w życiu przedszkola czyli Pożegnaniu Starszaków! Dnia 22.06. sala gimnastyczna zapełniła się szczelnie- z jednej strony rodziny przedszkolaków , a z drugiej główni bohaterowie uroczystości czyli Starszaki wraz ze swoimi Paniami:) Fantastyczny  program artystyczny ubogacony kolorowymi rekwizytami i strojami , pełen piosenek, wierszy i tańców w różnym stylu pozostanie w pamięci uczestników na długie lata. Aż trudno uwierzyć, że te „dopiero co Maluchy” idą już po wakacjach do szkoły !!! Cóż, pozostaną nam zdjęcia i miłe wspomnienia 🙂