Kadra

Dyrektor:

mgr Agnieszka Bartosiewicz

Obsada grup:

Gr. I

  • mgr Alicja Jaworska nauczyciel - wychowania przedszkolnego
  • mgr Agnieszka Bartosiewicz - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • mgr Elżbieta Popielarczyk - nauczyciel współorganizujący opiekę nad dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
  • pomoc nauczyciela Wioletta Reksa
  • starsza woźna Elżbieta Szlak

Gr. II

  • mgr Agnieszka Kobierska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • mgr  Iwona Osińska  - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • mgr Agnieszka Kosakowska - nauczyciel współorganizujący opiekę nad dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
  • pomoc nauczyciela Zuzanna Grudzień
  • starsza woźna Bożena Szczeblewska

 Gr. III

  • mgr Renata Rychlica - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • mgr Ewa Giętkowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • mgr                               - nauczyciel współorganizujący opiekę nad dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
  • pomoc nauczyciela Elżbieta Ślugaj
  • starsza woźna Małgorzata Stępień

Logopeda

mgr Joanna Żołopa

poniedziałek 8:00-15:40

środa 8:00-15:20

czwartek 9:40-15:10

Psycholog

mgr Grażyna Dorodzińska - Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13

Godziny pracy:

poniedziałek 15:00 -19:00

wtorek  9:00 - 13:00

środa  15:00 -19:00

czwartek 9:00 -13:00

piątek 12:00 - 16:00

Telefon kontaktowy: 22 6310823, 22 6315773

mgr Dagmara Malinowska - Przedszkole Integracyjne nr 209 "Zaczarowane Ziarenko"

Godziny pracy:

wtorek 10:00 - 14:00 - współorganizowanie opieki nad dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Nauczyciel języka angielskiego

mgr Dawid Wasiłek

poniedziałek 11:15 - 11:45, grupa I

                       11:45 - 12:15, grupa II

                       12:15 - 12:45, grupa III

Terapeuta Integracji Sensorycznej i terapii ruchowej

mgr Małgorzata Brzezińska

środa  8:00 -15:00

piątek  8:00 -15:00

Pedagog specjalny

mgr Agnieszka Kosakowska

poniedziałek  12:30 -14:00

wtorek  12:30 -13:30

środa 12:30 -13:30

czwartek  12:30-13:30

piątek  12:30 -13:30

Nauczyciel zajęć umuzykalniających (rytmika)

mgr Ewa Żak

czwartek  11:30 - 12:00, grupa I

                  12:00 -12:30, grupa II

                 12:30 - 13:00, grupa III