21 października, 2024

Sportowy Turniej Przedszkoli w SP nr 148 przy ul. Ożarowskiej 69.

W czwartek 17 października zaraz po śniadaniu z naszego przedszkola wyruszyła pełna energii i woli zwycięstwa grupa Starszaków. Ubrana w jednolite – zielone  koszulki z logo „Zaczarowanego Ziarenka” żwawym krokiem zmierzała do pobliskiej Szkoły  Podstawowej , by reprezentować naszą placówkę na Sportowym Turnieju Przedszkoli pod hasłem „Przedszkolak na medal”. Dzieci musiały szybko i sprawnie wykonać naprawdę trudne  zadania sportowe. Konkurencji było aż 9, ale dzięki wspaniałemu dopingowi i pełnej mobilizacji – Nasi Reprezentanci ukończyli z sukcesem wszystkie konkurencje i otrzymali zasłużone medale, dyplom oraz piękny – złoty puchar:) Jesteśmy z Nich bardzo dumni i serdecznie gratulujemy.Rośnie nam przyszła Kadra Narodowa!