21 czerwca, 2026

Z życia przedszkola

Spotkanie ze strażakami.

W piątek 19 czerwca do przedszkola przyjechali wyczekiwani przez nas goście – bardzo sympatyczni Panowie Strażacy. Opowiedzieli nam o swojej wyjątkowej pracy, bo przecież straż pożarna pomaga ludziom w wielu trudnych sytuacjach. Oczywiście przedszkolaki były najbardziej zainteresowane gaszeniem pożarów. Obejrzeliśmy wóz strażacki i całe jego wyposażenie. Dowiedzieliśmy się, do czego służą różne sprzęty, które się w nim znajdują. Dzieci szczególnie zaciekawiło, jak do węży dostaje się woda. Na koniec słuchaliśmy sygnałów alarmowych. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć. Bardzo dziękujemy Strażakom za życzliwość i niezapomniane wrażenia z miłego spotkania.

Ostatnie wpisy