11 listopada, 2023

Z życia przedszkola

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W piątek 10 listopada dokładnie o godz.11.11 rozpoczęła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę.W ten sposób pragnęliśmy  oddać hołd tym wszystkim , którzy walczyli, cierpieli i oddali życie, byśmy mogli żyć w suwerennym państwie! Przygotowując się do tego wydarzenia , przedszkolaki wraz ze swoimi nauczycielami cały tydzień rozmawiały o wydarzeniach z tamtych lat, uczyły się pieśni i wierszy patriotycznych, wykonywały flagi, kotyliony i serca , a Maluchy zachwyciły wszystkich wykonanym samodzielnie Godłem Polski z papierowych dłoni ! Uwieńczeniem naszych działań była uroczystość , podczas której odśpiewaliśmy Hymn Polski  oraz odbyliśmy podróż grupowymi pociągami  po naszym pięknym kraju śpiewając piosenkę”Jesteśmy Polką i Polakiem”:)

Ostatnie wpisy