8 października, 2023

Z życia przedszkola

II Debata Wolskich Przedszkolaków.

W czwartek 5 października 2023 roku reprezentantki grupy trzeciej uczestniczyły w II Debacie Wolskich Przedszkolaków. Tematem przewodnim był zdrowy styl życia. Impreza odbyła się w Przedszkolu nr 74 przy ulicy Wolskiej. Dzieci rozmawiały o zdrowiu z przedstawicielami władz oświatowych. Przedszkolaki i dorośli odpowiadali na różne pytania. Dzieci naprawdę bardzo dużo wiedzą o zdrowym stylu życia. Oprócz dyskusji były oczywiście dodatkowe atrakcje dla małych gości – zajęcia z pierwszej pomocy, owocowa przekąska oraz malowanie buziek i tatuaże wykonywane przez uczniów pobliskiego liceum. Można było też obejrzeć wystawę plakatów prozdrowotnych zrobionych wcześniej przez dzieci z przedszkoli, które brały udział w debacie.