2 grudnia, 2023

Odwiedziny Mikołaja w przedszkolu.

Ho, Ho, Ho Ho !!! Wszyscy znamy to zawołanie Mikołaja i  co roku czekamy na nie w grudniu:) A najbardziej niecierpliwie czekają oczywiście dzieci ! Mikołaj wiedząc o tym  zrobił nam niespodziankę i wpadł do nas już 1 grudnia! I to dosłownie wpadł….przez okno:) Co to się działo – okrzyki radości było chyba słychać w całej dzielnicy! Przedszkolaki musiały sobie zasłużyć na prezenty, więc brały dzielnie udział w trzech konkursach zorganizowanych przez Śnieżynkę i Elfa, tańczyły , jeździły pociągami świątecznymi i odpowiadały na trudne pytanie. Wreszcie  najważniejszy Gość – Mikołaj wręczył dzieciom wspaniałe prezenty ! Ten radosny dzień na pewno zostanie na długo w pamięci Naszych Przedszkolaków:)