17 lutego, 2024

Z życia przedszkola

Spektakl teatralny pt.”Lwi Król”.

14 stycznia wszystkie przedszkolaki z paniami przyszły o godz. 11 na salę gimnastyczną . Nagle zabrzmiała egzotyczna muzyka , rozjaśniły się kolorowe dekoracje i ….wszyscy przenieśliśmy się w magiczny sposób do afrykańskiej dżungli! Przyszło  do nas małe , smutne lwiątko i żaliło się,że kłusownik porwał mu mamę i tatę. Postanowiliśmy pomóc w poszukiwaniach i ruszyliśmy razem z lwiątkiem w głąb dżungli. Nie tylko my pomagaliśmy malcowi, po drodze pojawiło się mnóstwo afrykańskich zwierząt chętnych do pomocy np.pawian, żyrafa, stado zebr, słoń,wąż, Pumba i Timon , Chciały nam przeszkodzić hieny, ale sobie z nimi poradziliśmy:) W końcu dzielne lwiątko odnalazło rodziców i odbiło ich z rąk złego kłusownika, a w nagrodę wyrosła mu wspaniała lwia grzywa:) Po spektaklu dzieci mogły obejrzeć z bliska pomysłowo wykonane maski zwierząt. Hakuna matata:)