6 marca, 2024

Z życia przedszkola

Spotkanie oko w oko z Dinozaurami !!!

Czy można przenieść się do czasów prehistorycznych? Czy w Warszawie mieszkają Dinozaury? Możecie wierzyć lub nie , ale odpowiedź  na oba pytania brzmi TAK !!! Potwierdzą to Starszaki, które wraz ze swoimi Paniami wybrały się 28 lutego „Wehikułem Czasu nr 20” na Międzynarodową – Multimedialną Wystawę JURASSIC ADVENTURE. Roaarr!!!Ten dźwięk towarzyszył nam podczas wędrówki przez krainę sprzed milionów lat. Nie da się opisać słowami emocji, wrażeń, widoków i dźwięków  towarzyszących zwiedzającym tę wystawę- to po prostu trzeba przeżyć samemu. Można zapomnieć o nudzie – czego tam nie ma: kino, ekran z tańczącymi dinozaurami, wielkie klocki, kącik materacykowy, sztalugi do rysowania dinozaurów, ogromne jajka dinozaurów , strefa VR . Ale najważniejsze są ryczące i poruszające się dinozaury !!! Jak to zobaczycie , to nigdy nie zapomnicie!!!