17 lutego, 2024

Z życia przedszkola

Świętujemy Dzień Babci i Dziadka w Starszakach.

13 stycznia o godz. 16.30 odbyła się w naszym przedszkolu kolejna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tym razem na swoje występy zaprosiły Wspaniałych Gości – Starszaki.Wmaszerowały na salę śpiewając piosenkę „Dziadek i Babcia to nasi przyjaciele”. Potem pochwaliły się swoimi pięknymi pracami z projektu badawczego”Ciasta, ciastka i ciasteczka” oraz za pomocą wiersza  i roztańczonej piosenki zaprezentowały gościom przepis na pyszne ciasto śliwkowe, które same robiły podczas trwania projektu.Nie zabrakło oczywiście pięknych życzeń w formie inscenizacji oraz tańców w różnych ustawieniach. Zachęceni występami wnucząt Goście także ruszyli do tańca i pokazali wszystkim jak się tańczy Czaczę i Rock and rolla:) To było coś !!! Po tanecznych szaleństwach nadszedł czas na prezenty od wnuków oraz poczęstunek ,  podczas którego królowały  – samodzielnie wykonane przez dzieci- maślane ciasteczka !

Ostatnie wpisy