18 stycznia, 2024

Z życia przedszkola

Wizyta Starszaków w Nutka Cafe.

W ramach projektu badawczego pt.”Ciasta, ciastka, ciasteczka” grupa Starszaków wraz z Paniami wybrała się  w środę 17 stycznia do Nutka Cafe.Niektóre dzieci były pierwszy raz w prawdziwej kawiarni. Uśmiechnięta Pani Właścicielka nie tylko miło i smakowicie nas przyjęła oraz ugościła , ale także opowiedziała nam różne historie związane z początkami kawiarni na Świecie, w Europie i w Polsce!  Dzieci  dotykały, wąchały i smakowały kawę w ziarnach i zmieloną, a potem kulturalnie zamawiały ciasta oraz soki u Pani Kelnerki. Dawno chyba nikt nie okazywał Pani Właścicielce zachwytu nad smakiem ciast tak  , jak nasza gromadka:) Na pamiątkę przemiłej wizyty dzieci otrzymały od Gospodyni medale.Takie wycieczki to my lubimy:)

Ostatnie wpisy