7 kwietnia, 2024

Z życia przedszkola

Wizyta Starszaków w Teatrze Ekologicznym „Bohema House”.

5 kwietnia rano najstarsza grupa wybrała się autokarem ze swoimi paniami na wycieczkę do Ekologicznego Teatru „Bohema House” na przedstawienie pt. „Calineczka”. Nawet w najśmielszych snach uczestnicy nie spodziewali się w jakim  fascynującym i niezwykłym widowisku wezmą udział!  Zachwyt to zbyt małe słowo, by wyrazić odczucia naszej integracyjnej gromadki ! Poczuliśmy tę magię już na zewnątrz- począwszy od spotkania powitalnego z Przemiłym – Niskorosłym -Ambasadorem Teatru , poprzez podziwianie bajecznych rzeźb otaczających namiot teatralny, a już w samym namiocie otoczeni kolorowym światłem pośród mgły oraz piękną muzyką czuliśmy , że za chwilę przeżyjemy coś zupełnie nowego i niezapomnianego !   A potem to już zaparło nam dech i jak zahipnotyzowani daliśmy się ponieść Magii !!! Ręce same rwały się do klaskania ! Te kolory, piękny śpiew, fantastyczne akrobacje i rewelacyjna choreografia taneczna ! Aż żal było wracać do rzeczywistości, ale pozostaną cudowne wspomnienia oraz ważne przesłanie spektaklu: nie bądźmy ślepi jak kret na losy naszej Planety,chrońmy środowisko, dbajmy o klimat i segregujmy śmieci !!!

Ostatnie wpisy