25 maja, 2024

Z życia przedszkola

Wycieczka przedszkolna do Stajni Kaliskiej.

„Wsi moja – sielska i anielska” można by zacytować tytuł pewnego filmu:) Tak ,tak , właśnie w takich przepięknych okolicznościach przyrody wszystkie nasze Przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami miały ogromną przyjemność przebywać prawie cały czwartek 23 maja .To miejsce nazywało się „Stajnia Kaliska”. Uśmiech i głośno okazywana radość Dużych i Małych uczestników tej przedszkolnej wycieczki świadczył dobitnie o jakości tego miejsca:) Mili i życzliwi Gospodarze ,piękny teren, cudownie wijąca się rzeka Liwiec , przyjazne zwierzęta ( konie, kozy, kaczki, kury,kogut, indyki, króliki, gęś ) , przepyszna zupa pomidorowa i kiełbaski (nawet Niejadki  prosiły  o dokładki) , a przede wszystkim HIT nad HITAMI – stodoła z wielkimi belami siana, gdzie dzieci  (i niektóre Panie też) szalały skacząc z beli  na belę  , krzycząc przy tym ze szczęścia na całą stodołę!!! O , jak nie chciało się wracać do zatłoczonej, dusznej  i głośnej od samochodów Warszawy… Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy:( Na pewno wrócimy jeszcze  w te piękne strony, by przeżyć kolejne wspaniałe przygody:)

Ostatnie wpisy